Novinky

Blog Sidebar Right

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili podujatiami do Slnovratu na Dunaji, ďakujeme partnerom za podporu, ďakujeme všetkým, ktorí podujatia navštívili, ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli a s myšlienkou Slnovratu sympatizujú. Prajeme vám príjemné leto!

Z dôvodu nepriaznivej predpovede počasia v sobotu 1. júla je zrušené podujatie Konský deň na Veľkolélskom ostrove. Za náhlu zmenu programu sa ospravedlňujeme.

V piatok 30. júna budú pre verejnosť bezplatné vyhliadkové plavby loďou v Komárne. Oslávte koniec školského roka a darujte si odmenu zážitkom na lodi! Od 11.00 až do 18.00 hod.

V Bratislave sa v piatok 30. júna bude konať večerná dunajská jazda na inline korčuliach po bratislavskom nábreží. Oslávte na korčuliach začiatok prázdnin! Zraz o 20.00 na nám. SNP pred Starou tržnicou.

Podujatie “Veslovanie v Karlovej Vsi”, ktoré bolo pôvodne plánované na sobotu 17. júna, sa bude konať až o týždeň neskôr, v nedeľu 25. júna.

V utorok 13. júna o 18.00 hod je otvorený “Kajakársky inkubátor” vo vodáckom klube Dunajčík. Príďte vyskúšať, čo to je kajakovanie na Dunaji, pod dohľadom skúsených inštruktorov!

Cez víkend 10. a 11.  júna je na výber spektrum podujatí v Bratislave a okolí, Komárne, aj Štúrove. Môžete navštíviť preteky formúl na vode alebo baletné open-air predstavenie. Charitatívna akcia VK Dunajčík – pádlovanie bez bariér. Okrem toho odhalenie pamätníka, multižánrový festival a kreatívny piknik.

Sobota 3. júna je v znamení akcií pre rodiny a deti pri príležitosti MDD, k tomu ako bonus kanoistické preteky. Odomykanie Dunaja v Zálesí, kvalifikačné preteky mladých kanoistov na Veľkom Zemníku, vyhliadkové plavby v Maríne Patince a deň detí na bicykli v Sade Janka Kráľa v Bratislave.

Pozývame všetkých na prvé podujatia, ktoré sa budú konať cez bonusový víkend, už 27. a 28. mája! Začíname splavom Malého Dunaja 27. mája o 10,00. Oslávime MDD v predstihu Dňom detí v lodenici v Karloveskej zátoke v Bratislave a v nedeľu 28. mája sú všetci vítaní na Dni otvorených dverí TJ Dunaj v Štúrove.

Pozývame na tlačovú konferenciu k otvoreniu 2. ročníka Slnovratu na Dunaji. Tlačová konferencia sa bude konať v utorok 30. mája o 10.00 hod. vo Vodárenskom múzeum BVS, a.s., v Bratislave.