Škola kajaku – ZMENA – TERMÍN PRESUNUTÝ

Organizátor: Areál vodných športov Divoká Voda Čunovo
Miesto konania: Bratislava - Čunovo
Dátum: 21.6.2018
Čas: 08:00

Pôvodný termín Školy kajaku plánovaný na 21. júna je zmenený. Akcie školy kajaku sa budú konať počas letnej sezóny, presné informácie budú zverejnené na webstránke Areálu Divokej vody. 

Voda je živel, ktorý sa v lete spája s nezabudnuteľnými zážitkami. Ak by ste však čakali kúsok adrenalínu, nevysedávajte len na pláži či brehu rieky ale oddajte sa divokým vlnám na Divokej Vode. Škola kajaku vám dokáže, že zábava sa nekončí pri pláži!
Škola kajaku je určená nielen pre začiatočníkov, ale aj mierne pokročilých a skúsených vodákov. Okrem základov jazdy na kajaku sa zameriavame aj na zdokonaľovanie techniky pokročilejších a skúsenných vodákov. Okrem jazdy na divokej vode sa špecializujeme na aj na tréning freestyle-u a výuku slalomu.
Každý camp je rozdelený do viacerých skupín, kde podľa vašich individuálnych potrieb nastavia ten najvhodnejší tréning.
Čo môžete očakávať?
Coaching od najlepšieho európskeho freestyle kajakára a PRO jazdca Lukáša Cervinku v areáli, kde sa konajú každý rok preteky na tej najvyššej svetovej úrovni nielen v slalome, ale aj Freestyle a naučíte sa čítať „divokú vodu”. Na konci campu si zmeriate sily na Fun race.
– Výuka eskimáka
– Bezpečnosť na vode
– Základy jazdenia WI až WIV
– Základy techniky pádlovania
– Video coaching
– Grill párty s inštruktorom
– Kajakové premietanie
– Záchrana na vode
– Požičanie komplet výstroja

 

Začiatok: 8.00 hod