Novinky

Blog Sidebar Right

Kvôli zvýšenej hladine a zaplaveniu v Karloveskej zátoke je zrušené podujatie PET Kanoe Testovačka ktoré bolo naplánované na 9.8.2019.

Organizátor Slovenská kanoistika prekladá preteky na Veľkom Zemníku zo soboty na nedeľu 9.6. Robí tak na požiadavku Slovenského vodohospodárskeho podniku, ktorý vyhovel žiadosti maďarskej strany o obmedzenie prietoku Dunaja v sobotu. V dôsledku toho sa v sobotu zdvihne hladina Dunaja, čo ovplavní aj hladinu Veľkého Zemníka. Viac sa dočítate tu. 

Nový spot je vonku. Pozrite si pohyblivú koláž obrazov so symbolmi a artefaktmi rieky.  

Kvôli vysokej hladine Dunaja, ktorá zaplavil ostrov, je zrušené podajatie Konský deň na Veľkolélskom ostrove. Podujatie sa malo pôvodne konať 8.6., náhradný termín bude upresnený.

Pripravujeme štvrtý ročník a vizuál k nemu je na svete.

Ďakujeme všetkým účastníkom, organizátorom a partnerom tretieho Slnovratu na Dunaji. Tešíme sa na ďalší ročník!

Bratislavská jazda  22. júna je organizátormi zrušená.

Akcia pôvodne plánovaná na 21. júna sa bude konať počas leta v náhradnom termíne. Viac informácií bude zverejnené na stránke organizátora, Areálu Divokej vody Čunovo.

Kvôli nepriaznivému počasiu sa astronomický večer na vyhliadkovej plošine na Moste SNP nebude konať v nedeľu 17.6. Podujatie sa uskutoční v náhradnom termíne, ktorý upresníme čoskoro.

Vo videospote, ktorý prezentuje mozaiku mikropríbehov, účinkujú ľudia z organizácií a komunít pôsobiacich na rieke. Ďakujeme!