Program

25.5.2019
14:00
SUP Marathon 2019 Bratislava, štart na Karloveskom ramene
31.5.2019
08:30
Deň otvorených dverí Komárno, Mŕtve rameno Váhu
1.6.-2.6.2019
08:30
The Championship 2019 Šamorín, areál X-BIONIC® SPHERE
1.6.2019
17:00
Dospelí, ktorí ostali deťmi Bratislava, Tyršovo nábrežie, Cyklokuchyňa - komunitná cyklodielňa
14:00
Vyhliadkové plavby po Dunaji Patince, Prístav Marina
10:00
Deň detí v Karloveskej lodenici Bratislava - Karlova Ves, Klub vodných športov
10:00
Telesná na Dunaji Bratislava, Vodácky klub Dunajčík
3.6.2019
17:00
Kajakársky Inkubátor Bratislava, Vodácky klub Dunajčík
15:00
Deň otvorených dverí lodenice Bratislava – Karlova Ves, Klub vodného slalom
8.6.2019
10:00
Kozy a ovce bojujú proti inváznym rastlinám obec Dobrohošť, za starou hrádzou smerom k ramenu Dunaja
10:00
Konský deň na Veľkolélskom ostrove Zlatná na Ostrove, časť Veľký Lél
09:30
Preteky juniorov Bratislava, Veľký Zemník
9.6.2019
10:00
PET Kanoe Testovačka Bratislava, Karloveské rameno
15.6.2019
13:00
Aquaphone 2019 Štúrovo
10:00
Deň otvorených dverí na lodi Šturec Bratislava, Zimný prístav - Južný bazén
09:00
61.ročník Veľkej ceny Komárna v rýchlostnej kanoistike Komárno, 2. až 4. riečny kilometer rieky Váh
16.6.2019
20:30
CHOREA GALA – galavečer moderného baletu Bratislava, Námestie Grand Plazza v River Parku
19.6.2019
18:00
Slnovrat na Dunaji v SNG: Architúra brehmi Dunaja Bratislava, komentovaná vychádzka, začiatok v parku pod Mostom SNP
22.6.2019
14:00
Skupinové plávanie otužilcov pod všetkými bratislavskými mostami Bratislava, pravý breh Dunaja – od mosta Lafranconi až po Prístavný most.
13:00
Splavy po Malom Dunaji Tomášikovo, Vodný Mlyn
10:00
Veselo na vodu Vlčie Hrdlo, lodenica AŠK Inter Bratislava
09:30
Danube Day Gabčíkovo, Areál vodnej elektrárne
07:30
Splav Malého Dunaja pre verejnosť Komárno, Turistická lodenica na Mŕtvom ramene Váhu
04:50
Maratón – Dunajská stovka Bratislava, Lodenica Kanoistického klubu Karlova Ves
26.6.2019
19:00
Novecento – Legenda o pianistovi Bratislava, Loď - Divadlo v podpalubí, Tyršovo nábrežie
29.6.2019
07:30
5. Medzinárodný splav Dunaja Komárno, turistická lodenica na Mŕtvom ramene Váhu
28.-29.6.2019
15:00
Dni Dunaja Ostrihom, Primaciálny ostrov; Štúrovo, Lodenica pri moste
30.6.2019
14:00
Pádlovanie Bez Bariér Bratislava, areál Vodáckeho Klubu Dunajčík
1. - 30. 6. 2018
1.6.2018
08:15
MDD a deň otvorených dverí lodenice Turistická lodenica, Mŕtve rameno Vážskeho Dunaja, Komárno
2.6.2018
10:00
Deň detí v lodenici Bratislava, Karloveské rameno
10:00
Deň detí na dvoch kolesách Bratislava, Tyršovo nábrežie
14:00
Vyhliadkové plavby po Dunaji Prístav Patince
3.6.2018
09:00
Beh okolo Slovnaftu – 58. ročník Bratislava, Vlčie Hrdlo
10:00
Deň otvorených dverí lodenice TJ Dunaj Štúrovo Štúrovo, areál lodenice na nábreží
16:00
Organový recitál – Aleš Bárta Bratislava, Staré Mesto
4.6.2018
09:00
Dobrodružstvo na ostrove Zemianska Olča
6.6.2018
9.6.2018
09:00
Kvalifikačné preteky juniorov Bratislava, Veľký Zemník
10:00
Festival vodníkov Bratislava, Hviezdoslavovo nám.
10:00
Exkurzia na ostrov Sihoť Bratislava, Karlova Ves
10:00
Odomykanie Malého Dunaja v Zálesí Zálesie, Malý Dunaj
12:00
XIII. Aquaphone Projekt Štúrovo, nábrežie
10.6.2018
20:30
CHOREA GALA – galavečer moderného baletu Bratislava, Grand Plaza / Dvořákovo nábrežie
13.6.2018
19:00
Novecento – Legenda o pianistovi Bratislava, Tyršovo nábr. Loď - Divadlo v podpalubí
16.6.2018
10:00
Deň Dunaja a Dunajský Majster Umenia 2018 Bratislava, Karlova Ves
14:00
Stand Up Paddle Marathon 2018 Bratislava, Karloveské rameno - Čunovo
17.6.2018
10:00
Objavuj ramená Dunaja z Paddleboardu Bratislava, Jarovecké rameno
11:00
Letný Art Festival 2018 Bratislava, Čunovo, Danubiana
17:00
Astronomický večer na Dunaji – BUDE UPRESNENÝ NOVÝ DÁTUM Bratislava, vyhliadková veža na Moste SNP
20.6.2018
18:00
Kajakársky inkubátor Bratislava, pravý breh
21.6.2018
22.6.2018
18:00
Svätojánsky večer Nový Život Eliášovce
22.-23.6.2018
08:00
Deň Dunaja Kolárovo, ZŠ a sútok Malého Dunaja s Váhom
10:00
Rieka a dravce – prednáška a exkurzia Vodný mlyn Kolárovo a areál ZŠ
23.6.2018
10:00
Konský deň na Veľkolélskom ostrove Zlatná na Ostrove, časť Veľký Lél
24.6.2018
29.6.2018
29.-30.6.2018
15:00
Dni Dunaja Štúrovo a Ostrihom, nábrežia
30.6.2018
08:00
4. Medzinárodný splav Dunaja Komárno, mŕtve rameno Vážskeho Dunaja
08:00
River City Ride 2018 Komárno, mŕtve rameno Vážskeho Dunaja
30.6.-1.7.2018
08:00
YOUNG DANUBIA CUP 2018 Bratislava, Divoká voda - Areál vodných športov Čunovo
27.5.2017
10:00
Deň detí v lodenici Lodenica Klubu vodných športov, Botanická 59, Bratislava
08:30
Splav Malého Dunaja pre verejnosť Jahodná – Topoľníky Komárno - Jahodná Topoľníky
28.5.2017
10:00
Deň otvorených dverí TJ Dunaj Štúrovo, Dom vodných športov - Lodenica
29.5. - 1.7.2017
2. 6. 2016
15:00
Deň otvorených dverí lodenice Klubu vodného slalomu Karlova ves Obecná lodenica Karlovej Vsi pri Vodárenskom Múzeu
2. 6. – 3. 6. 2016
19:00
Eurokontext.sk Slovenské národné divadlo, sála Opery a Baletu
1.6.2017
08:00
Deň otvorených dverí Klubu turistov Kormorán Komárno Turistická lodenica, mŕtve rameno Váhu, Komárno
3. 6. - 2. 7. 2016
10:00
Lode a prístavy poľského Baltiku Múzeum dopravy Bratislava
1.-4.6.2017
10:00
BRaK – Bratislavský knižný festival 2017 Divadlo Aréna, Bratislava
4. 6. 2016
10:00
Deň detí na Malom Dunaji Zálesie, na Malom Dunaji
10:00
Člnkovanie vo Vrakuni Bratislava - Vrakuňa, pri Malodunajskej ulici
13:00
MDD Slovnaft Areál Vlčie hrdlo - športoviská, Bratislava
13:00
Deň detí na dvoch kolesách Sad Janka Kráľa, Bratislava
14:00
Deň detí Čunova Bratislava - Mestská časť Čunovo
2.6.2017
10:00
Vladimír Kompánek – Obrazy a sochy Danubiana Meulensteen Art Museum, Vodné dielo-Čunovo
5. 6. 2016
10:00
Otvorenie Náučného chodníka Od mlyna k mlynu Tomášikovo - vodný kolový mlyn - Jahodná
10:30
Spomienka na komárňanské obete Holocaustu Židovský cintorín, Komárno
3.6.2017
14:00
Pravidelné vyhliadkové plavby po Dunaji Prístav Patince, riečny km 1752
12:00
Deň detí na bicykli Bratislava, Sad Janka Kráľa
11. 6. 2016
09:00
Náučná vodácka túra po Dunaji Hainburg - Čunovo
10:00
Pohár mládeže Bratislava - Jarovce - Zemník
12:00
Zažite leto na Dunaji Nábrežie Bratislavy - Dunaj
12. 6. 2016
10.6.2017
09:00
III. kolo Majstrovstiev Slovenska Formula Future Komárno, Dunaj, pri železničnom moste, riečny kilometer 1770-1771
10:30
AQUAPHONE 2017 Štúrovo
18. 6. 2016
10:00
Plavby loďou po Dunaji pre verejnosť Nábrežie Dunaja v Starom Meste, Bratislava
10:30
Splav Dunaja Bratislava
11:00
Danube Day 2016 Ministerstvo životného prostredia SR
11:00
3. kolo Majstrovstiev Slovenska turistických člnov Ľavý breh Dunaja pri obci Hamuliakovo
14:00
XI. Aquaphone Festival Štúrovo
20:00
Kino pri Záleskom Majáku Zálesie, Záleské korzo, Maják
11.6.2017
12:00
Odhalenie pamätníka obetiam Holokaustu Komárno, Veľkodunajské nábrežie
14:00
Pádlovanie bez bariér Bratislava, Klokočova 5, lodenica Dunajčík, pravý breh Dunaja - lokalita LIDO
20:30
CHOREA GALA 2017 River Park Plazza / Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
18. 6. - 19. 6. 2016
11:00
Veľká cena Komárna v rýchlostnej kanoistike Stredisko vodných športov, Komárno
13.6.2017
11:00
Otvorenie Kempingu vo Veľkom Léli obec Zlatná na Ostrove, časť Veľký Lél
18:00
Kajakársky inkubátor Bratislava, Klokočova 5, lodenica Dunajčík, pravý breh Dunaja - lokalita LIDO
19. 6. 2016
09:30
Zelená hliadka v lužných lesoch Ostrov Kopáč
10:00
Poldenný splav – Bodícke ramená Bodíky a Dobrohošť
16:00
Rozprávky na Dunaji Tyršovo nábrežie pri detskom ihrisku, Bratislava
17.6.2017
09:00
Náborové preteky žiakov vo vodnom slalome Bratislava, Karloveské rameno
10:00
Kreatívny piknik Hrubá Borša, Farma Corporex
10:00
Danube Day Vodné dielo Gabčíkovo
10:00
Deň otvorených dverí na historickom remorkéri Šturec Južný bazén Zimného prístavu pri Dome lodníkov, vchod bránou do prístavu pod mostom Apollo, Bratislava
13:15
Atletický Míting P-T-S x-bionic sphere, Šamorín
21. 6. 2016
19:00
Letný večer v SNG s tvorbou Vladimíra Havrillu: Café Propeler a Preplával Dunaj Slovenská národná galéria, Berlinka, Námestie Ľ. Štúra 4, Bratislava
17. - 18.6.2017
08:00
59. ročník Veľkej ceny Komárna v rýchlostnej kanoistike Komárno, Stredisko kanoistiky, Váh 3. riečny km
23.6.
19:00
Voda, čo nás spája Dvor kultúrneho domu, Štúrovo
18.6.2017
10:00
Objavuj ramená Dunaja z Paddleboardu Bratislava, Jarovecké rameno
12:00
RIVER SHOW 2017 Bratislava, Nábrežie a námestie EUROVEA
17:00
Astronomický večer v UFO! Bratislava, Vyhliadková veža UFO
24. 6. 2016
08:00
Deň environmentálnych aktivít Kolárovo, areál základnej školy a vodného mlyna
23.6.2017
08:00
Deň Dunaja ZŠ J. A. Komenského, Kolárovo - Marína Patince
15:00
Svätojánske prepojenie pravého a ľavého brehu Dunaja vyhliadkovou loďou SVP, š. p., KRIVÁŇ Nabrežie Bratislava - Petržalka pri Magio pláži a Bratislava - Staré Mesto pod Eurovea a v blízkosti River parku
25. 6. 2016
05:00
Dunajský maratón Karloveské rameno, Karlova Ves - Bratislava
08:00
Otváranie leta na Dunaji Parkovisko pri Dunaji, promenáda a lodenica, Štúrovo
10:00
Majstrovstvá Bratislavy žiakov vo vodnom slalome a šprinte Karloveské rameno, Karlova Ves - Bratislava
11:00
Otvorené Majstrovstvá Slovenskej republiky “Regularita 2016” Dunaj, pravá strana odtokového kanála pri meste Gabčíkovo
11:00
Dvakrát/Trikrát cez Dunaj Most Lafranconi - Most Apollo, Bratislava
14:00
Vodné športy včera a dnes Areál Domu vodných športov - Lodenica, Ostrihomská 6, Štúrovo
15:00
Virtuálne dunajské nábrežia Starý most, spodná pešia lávka, Bratislava
24.6.2017
05:00
Bratislavský vodáckoturistický maratón Bratislava: Karloveská zátoka - Komárno: pod žel. mostom
10:00
Člnkovanie vo Vrakuni Vrakuňa, pri reštaurácii Akiko
14:00
Plávanie v Dunaji popod všetky bratislavské mosty Pravá strana Dunaja v Bratislave
10:00
RIVER CITY RIDE 2017 ! podujatie zrušené ! Turistická Lodenica, Mŕtve rameno Váhu, Komárno
15:00
Keltský slnovrat na Devíne hrad Devín
26. 6. 2016
12:00
RIVER SHOW 2016 Námestie a nábrežie Dunaja / Eurovea Galleria, Bratislava
25.6.2017
09:00
Veslovanie v Karlovej Vsi Lodenica FTVŠ, Karloveská zátoka, Bratislava
27.6.
19:00
DANUBESTORY Kino Danubius, Štúrovo
28.6.2017
27. 6. - 1. 7. 2016
09:00
Pozvánka do Vodárenského múzea a záhrady Vodárenské múzeum BVS, a.s., Bratislava
29.6.2017
09:00
Kultúrne mosty Štúrovo: Most Márie Valérie a pergola na pešej zóne. Ostrihom: Most Lajosa Kossutha.
14:00
História a súčasnosť rybárstva na Dunaji Štúrovo, nábrežie Dunaja
14:00
Dunaj spája Štúrovo, promenáda pri Dunaji
29. 6. 2016
15:00
Medzinárodný deň Dunaja – plavby loďou Komárno, Veľkodunajské nábrežie
30.6.2017
30. 6. 2016
22:30
Tancujúca voda: Od Tatier k Dunaju Dunaj, vodná stena oproti námestiu M. R. Štefánika, Eurovea
1.7.2017
10:00
Konský deň na Veľkolélskom ostrove ! PODUJATIE ZRUŠENÉ ! Zlatná na Ostrove, časť Veľký Lél
12:30
Tematická prechádzka: Mikulášsky cintorín Žižkova ulica, pred vchodom do cintorína
Bonusový víkend 1. 7. 2016
14:00
Exkurzia na ostrov Sihoť Vodárenské múzeum BVS, Bratislava
Bonusový víkend 2. 7. 2016
10:00
Koňské preteky na Veľkolélskom ostrove Veľkolélsky ostrov, Zlatná na Ostrove
11:00
Európske hviezdy – Miró & Cobra Danubiana Meulensteen Art Museum
Bonusový víkend 2. - 3. 7. 2016
10:00
Festival Divoká Voda 2016 Areál a Hotel Divoká Voda, Čunovo
10:00
Spojená Bratislava Bratislavské nábrežia / promenáda pri Dunaji na pravej aj ľavej strane